Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź XIX....

• autor: juniorzylks, 2010-05-28 15:27
Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź XIX. kolejki.

W najbliższą sobotę (29.05) zostanie rozegrana XIX. kolejka klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy, w której nasi juniorzy i trampkarze pojadą do Jasionki, gdzie zagrają z tamtejszym Huraganem.

W rundzie jesiennej nasi juniorzy po słabym meczu zremisowali z drużyną Huraganu 1-1, a bramkę zdobył Sebastian Matelowski. Zespół z Jasionki w ostatnim meczu uległ Iwonce Iwonicz 2-3 i zajmuje 7. miejsce w tabeli z ilością 26 punktów. Drużyna ta na pewno będzie chciała wygrać w sobotnie popołudnie z naszym zespołem, który w tej rundzie na wyjeździe jeszcze nie przegrał. Jak więc zakończy się to spotkanie? Przekonamy się w sobotę o godz. 12:00.

W innych spotkaniach powinno być też ciekawie. Ciekawy mecz będzie w Zręcinie, gdzie tamtejsza Tęcza, która awansowała po ostatniej kolejce na 4. miejsce zagra z GKS Krościenko Wyżne-Pustyny, które jest dwa oczka niżej, a jeżeli pokona swojego najbliższego rywala to będzie tracił do niego tylko 1 punkt. Karpaty Klimkówka w tej kolejce podejmą wicelidera LKS Lubatową, która po ostatniej wpadce w Zręcinie musi wygrać, by liczyć się w walce o awans, natomiast Iwonka Iwonicz też musi wygrać w Lubatówce, z tamtejszym LKS-em, aby umocnić pozycję lidera i znacznie przybliżyć się do awansu.

Nasi trampkarze będą mieli ciężkie zadanie, bo ich rywalem jest lider rozgrywek, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał, a na jesień pokonał naszą drużynę aż 6-0. Drużyna Huraganu jest na pewno faworytem w tym spotkaniu i jeżeli to spotkanie wygra to umocni pozycję lidera i będzie coraz bliżej zwycięstwa w tej lidze. Mecz ten rozpocznie się o godz. 14:00 na stadionie w Jasionce.

W tej kolejce dojdzie też do kilku ciekawych meczów, a najciekawiej zapowiada się mecz w Zręcinie, gdzie Tęcza zagra z wiceliderem, GKS-em Krościenko Wyżne-Pustyny, które nadal walczy o mistrzostwo w lidze. W Rogach też nie zabraknie emocji. Tam dojdzie do derbów sąsiadujących ze sobą miejscowości. Miejscowa Burza zagra z Beskidem Równe. Ciekawy mecz też będzie na stadionie w Rymanowie, gdzie dojdzie do meczu w dole tabeli. Tamtejszy Start podejmie Błękitnych Jasienica Rosielna. Inne spotkania tej kolejki to: Karpaty Klimkówka - LKS Lubatowa i LKS Lubatówka - Iwonka Iwonicz.