Aktualno¶ci

Wygrana po niez³ym meczu.

• autor: juniorzylks, 2010-05-15 17:13

Juniorzy: Karpaty Klimkówka - LKS G³owienka 2:4 (0:1)

Bramki dla G³owienki: 0:1 Matelowski' 6 1:2 Kustroñ' 62 2:3 Kustroñ' 73 2:4 Kubit' 90

Sk³ad G³owienki: £. Frydrych - R. Frydrych (46 Bieszczad), Bolak, Majkut, Kubit - Fr±czek, Guzik, Matelowski, Rychel - Kustroñ, Uzar

relacja w rozwiniêciu

Dru¿yna juniorów G³owienki zrehabilitowa³a siê za ostatni± pora¿kê z Iwonk± i pokona³a po niez³ym meczu Karpaty Klimkówka. Dobrze zaczê³a siê pierwsza po³owa dla naszej dru¿yny, która prawie ca³y czas w niej przewa¿a³a. Ju¿ w 6 minucie Matelowski zdoby³ pierwsz± bramkê, uderzaj±c p³askim strza³em po ziemi pokona³ bramkarza gospodarzy. Chwilê pó¼niej dogodnej sytuacji nie wykorzysta³ Kustroñ, który wykorzysta³ b³±d obroñcy i w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafi³ w s³upek. Nasza dru¿yna jeszcze raz trafi³a w s³upek po strzale Matelowskiego. Drug± po³owê lepiej zaczêli miejscowi, którzy w 48 minucie wykorzystali b³±d obroñców i p³askim strza³em w d³ugi róg, jeden z napastników pokona³ Frydrycha. Go¶cie wyszli na prowadzenie w 62 minucie, kiedy to Kustroñ wykorzysta³ b³±d bramkarza i z bliskiej odleg³o¶ci trafi³ do siatki. Minutê pó¼niej sêdzia podyktowa³ rzut karny za faul Kubita na jednym z zawodników Karpat, a miejscowi doprowadzili do wyrównania. W 73 minucie po wrzutce Bieszczada, najni¿szy na boisku Kustroñ strza³em g³ow± ponownie doprowadzi³ do prowadzenia. W ostatniej minucie Kubit strza³em z 30 metrów przelobowa³ bramkarza gospodarzy, zdobywaj±c czwart± bramkê dla G³owienki.