Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź...

• autor: juniorzylks, 2010-05-13 13:19
Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź XVII. kolejki.

W najbliższą sobotę (15.05) zostanie rozegrana XVII. kolejka klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy. Nasi juniorzy i trampkarze w kolejce tej udają się do Klimkówki, by zmierzyć się z tamtejszymi Karpatami.

W rundzie jesiennej pokonaliśmy u siebie drużynę Karpat 3-2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Kustroń (dwie) i Mateusz Matelowski. Jednak drużyna z Klimkówki, mimo 8. miejsca gra całkiem nieźle, co udowodniła już kilkakrotnie, m.in. pokonując GKS Krościenko Wyżne-Pustyny na wyjeździe 4-1. Jak będzie teraz, przekonamy się już w sobotę o godz. 12:00 na boisku w Klimkówce.

W innych meczach tej kolejki dojdzie do ciekawych spotkań. Najciekawiej zapowiada się w Jasionce, gdzie miejscowy Huragan, który ostatnio pokonał Start Rymanów, aż 6-3 zmierzy się z liderem, Iwonką Iwonicz, która gdyby przegrała w tym meczu to straci fotel lidera na rzecz LKS Lubatowej, która ma zapewnione 3 punkty po tej kolejce, gdyż ich rywal, Beskid Równe wycofał się z rozgrywek. Ciekawie też będzie w Rymanowie, gdzie tamtejszy Start, który musi się zrehabilitować za klęskę w Jasionce, a ich rywalem będzie GKS Krościenko Wyżne-Pustyny. Natomiast w Lubatówce drużyna LKS-u zagra z niezłą Tęczą Zręcin, która zajmuje 5. lokatę. Drużyna Burzy Rogi wzbogaci się o 3 punkty, gdyż ich rywal Błękitni Jasienica Rosielna wycofali się z rozgrywek.

Jeżeli chodzi o mecz trampkarzy, to nasza drużyna ma szansę pokonać rywala z Klimkówki, mimo iż przegraliśmy na jesień 1-4, a bramkę dla naszej drużyny zdobył w tamtym meczu Arkadiusz Wilk. Nasz rywal jest jak narazie najsłabszą drużyną tej rundy. Nie zdobył jeszcze ani jednego punktu, a w ostatnim meczu uległ Tęczy Zręcin, aż 0-10. Miejmy nadzieję, że nasza drużyna postara się o zwycięstwo w tym meczu, który zostanie rozegrany o godz. 14:00.

W tej kolejce odbędzie się kilka nieźle zapowiadających się meczów. Hit kolejki będzie w Jasionce, gdzie tamtejszy Huragan, lider rozgrywek zagra z najlepszą w tej rundzie drużyną Iwonki Iwonicz. Start Rymanów, który w tej rundzie też jak na razie rozczarowuje zagra z wiceliderem, GKS-em Krościenko Wyżne-Pustyny. Ciekawie też będzie w Równym, gdzie miejscowy Beskid zagra z czwartą w tabeli, LKS Lubatową. W innych meczach zagrają: LKS Lubatówka z Tęczą Zręcin i Burza Rogi z Błękitnymi Jasienica Rosielna.