Trampkarze: LKS G³owienka - Beskid Równe 1:5 (0:3)

Bramka dla G³owienki: 1:3 Guzik' 44

Sk³ad G³owienki: Frydrych - Kozubal, P³onka, Rachwa³ (41 Liberacki), £ukaszewski (41 Zajdel) - Bocheñski (41 Guzik), Buczyñski, Bia³y (60 Lenik), Trybus - Torba (60 Wi¶niewski), Wilk

relacja w rozwiniêciu

Kolejny s³aby mecz w wykonaniu trampkarzy G³owienki, którzy wysoko przegrali z Beskidem Równe. Pierwsze 20 minut wcale nie wskazywa³o na tak± pora¿kê gospodarzy. Mieli du¿o sytuacji do zdobycia bramki, jednak nie potrafili pokonaæ bramkarza go¶ci. W 29 minucie przyjezdni zdobyli pierwsz± bramkê w tym meczu, a minutê pó¼niej drug±. Obie pad³y z sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 34 minucie by³o ju¿ 0-3, a bramka pad³a w trochê kuriozalny sposób. Jeden z zawodników Beskidu po krótkim rozegraniu z rzutu ro¿nego uderzy³ mocno wzd³u¿ bramki, pi³ka odbi³a siê od Bocheñskiego i zmyli³a Frydrycha, wpadaj±c tu¿ przy s³upku do bramki. Na pocz±tku drugiej po³owy zdobyli¶my honorowe trafienie, a egzekutorem bramki by³ Micha³ Guzik, dla którego by³ to pierwszy gol w dotychczasowej karierze. Chwilê pó¼niej go¶cie zdobyli czwartego gola, a w 63 minucie trafili pi±ty raz do bramki. Pod koniec meczu dru¿yna G³owienki mia³a sporo sytuacji do zdobycia bramek, jednak mieli kiepsko nastawione celowniki. Na wniosek kapitana gospodarzy, £ukasza Frydrycha, sêdzia g³ówny, p. Belczyk zarz±dzi³ sprawdzenie to¿samo¶ci zawodników Beskidu. Po konfrontacji okaza³o siê, ¿e jeden z nich nie by³ podobny do zdjêcia na karcie zawodniczej i nie umia³ podaæ miejsca urodzenia i adresu zamieszkania. Sêdzia zaprotoko³owa³ to w sprawozdaniu, a decyzjê podejmie Wydzia³ Gier przy OZPN w Kro¶nie.