Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - zapowiedź XV....

• autor: juniorzylks, 2010-05-06 19:47
Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - zapowiedź XV. kolejki.

W najbliższą sobotę (8.05) zostanie rozegrana XV. kolejka klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy. W kolejce tej swój mecz rozegrają tylko nasi trampkarze, a przeciwnikiem będzie drużyna Beskidu Równe.

Nasi juniorzy będą mieli wolną sobotę, gdyż zespół juniorów z Równego po rundzie jesiennej wycofał się z rozgrywek. Na jesień wygraliśmy na wyjeździe z Beskidem 2-1, po bramkach Patryka Uzara i Mateusza Frączka. Jednak to spotkanie rozegraliśmy słabo i gdyby nie dobra dyspozycja w tym meczu bramkarza i środkowych obrońców, to ten mecz prawdopodobnie przegralibyśmy.

W sobotę nie zagrają również Karpaty Klimkówka, którzy mieli grać z Błękitnymi Jasienica Rosielna. Drużyna Błękitnych, podobnie jak i drużyna Beskidu również wycofała się z rozgrywek. Jednak w tą sobotę dojdzie do czterech ciekawych spotkań. W Lubatowej dojdzie do derbów. Miejscowy LKS, który w poniedziałek stracił fotel lidera zagra z sąsiadem zza miedzy, LKS Lubatówką. Drużyna gospodarzy musi się zrehabilitować za ostatni remis na własnym boisku z Huraganem Jasionka, która w tej kolejce zagra na wyjeździe ze średnio spisującą się drużyną GKS Krościenko Wyżne-Pustyny. Do ciekawego meczu dojdzie również w Zręcinie, gdzie miejscowa Tęcza, która obecnie zajmuje 4. pozycję w tabeli zagra ze Startem Rymanów, który jest tuż przed nimi. Do derbów dojdzie również w Iwoniczu. Miejscowa Iwonka, która jak na razie prowadzi w tabeli zagra z Burzą Rogi.

Drużyna naszych trampkarzy, po ostatniej klęsce w Krościenku, będzie chciała zmazać tę porażkę z pamięci i postarać się o zwycięstwo z Beskidem Równe, z którym przegrała na jesień 0-4. Gdybyśmy wygrali to spotkanie to przeskoczylibyśmy zespół Beskidu i przy dobrych układach można byłoby zajmować 9. miejsce po tej kolejce. Nasz rywal w ostatniej kolejce również wysoko przegrał, aż 2-6 w Zręcinie. Gorąco zapraszamy na ten mecz, który rozpocznie się o godz. 14:00 na stadionie w Głowience. Sędzią tego spotkania będzie Belczyk.

Ta kolejka będzie również ciekawa. Dojdzie w niej m.in. do meczu na szczycie. W Krościenku, miejscowy GKS, by myśleć o zwycięstwie w tych rozgrywkach, musi pokonać w sobotę lidera, Huragan Jasionka. Drużyna z Jasionki ma 4 punkty przewagi, jednak piłkarze GKS-u mogą wykorzystać atut własnego boiska i zwyciężyć w tym meczu. PIłkarze LKS Lubatowa muszą się zrehabilitować za ostatnie dwie porażki i pokonać w meczu derbowym LKS Lubatówkę. W meczu drużyn z dołu tabeli Błękitni Jasienica Rosielna zagrają na własnym boisku z bardzo słabymi na wiosnę Karpatami Klimkówka. W innych meczach zagrają: Tęcza Zręcin ze Startem Rymanów oraz Iwonka Iwonicz z Burzą Rogi.