Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź...

• autor: juniorzylks, 2010-04-29 13:20
Klasa "A" - grupa II juniorów i trampkarzy - Zapowiedź XIII. kolejki.

W sobotę (1.05) zostanie rozegrana XIII. kolejka klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy. Nasi młodzieżowcy będą mieli ciężkie zadanie, bo będzie trzeba sprostać zajmującym wysokie miejsca w tabeli rywalom z Lubatowej.

Jeżeli chodzi o juniorów, to spotkanie naszej drużyny z liderem rozgrywek można śmiało nazwać hitem tej kolejki. Nasz rywal ostatnio pokonał inną drużynę, która jest kandydatem do awansu do okręgówki - Start Rymanów 2-0. W rundzie jesiennej na boisku w Lubatowej zremisowaliśmy 3-3, lecz gdyby nie dwa kuriozalnie stracone gole (oba z około 40 metrów) to spokojnie wywieźlibyśmy 3 punkty. Gorąco zapraszamy w najbliższą sobotę na godzinę 12:00 na stadion do Głowienki.

W innych meczach XIII. kolejki również zanosi się na ciekawe pojedynku. W Iwoniczu, dojdzie do derbów, gdzie miejscowa Iwonka, wicelider rozgrywek podejmie Karpaty Klimkówka, które ostatnio dokonały niespodzianki, pokonując na wyjeździe GKS Krościenko Wyżne-Pustyny 4-1. Drużyna z Krościenka musi się zrehabilitować za tę porażkę w Rogach, gdzie zmierzy się z tamtejszą Burzą. Natomiast w Jasionce, miejscowy Huragan podejmie zajmującą piąte miejsce w tabeli drużynę Tęczy Zręcin. Ten mecz będzie bardzo ważny dla układu tabeli, gdyż te dwie drużyny dzieli dystans tylko 2 punktów. Zespół Startu Rymanów również będzie chciał się zrehabilitować za ostatnią porażkę. Tym razem zagrają u siebie z LKS Lubatówką.

Nasi trampkarze po ostatnim, ważnym zwycięstwie nad Błękitymi Jasienica Rosielna, będą chcieli wywalczyć kolejne punkty, lecz teraz będą mieć cięższe zadanie, bo drużyna LKS Lubatowa zajmuje 3. lokatę, a ostatnio rozgromiła u siebie Start Rymanów 5-0. Na jesień co prawda przegraliśmy w Lubatowej tylko 0-1, ale wynik byłby znacznie wyższy, gdyby nie dobra postawa naszej defensywy. Jak będzie teraz? Przekonamy się w sobotę o godz. 14:00.

W tej kolejce dojdzie również do bardzo ważnych meczów. Lider z Jasionki, tamtejszy Huragan po ostatniej wpadce w Lubatówce, gdzie stracił pierwsze punkty w tym sezonie będzie miał za zadanie pokonać Tęczę Zręcin, która ostatnio również przegrała z Burzą Rogi, która również w tej kolejce ma ciężkie zadanie, bo gra na własnym boisku z wiceliderem, GKS Krościenko Wyżne-Pustyny. W innych meczach zagrają Iwonka Iwonicz z Karpatami Klimkówka, Beskid Równe z Błękitnymi Jasienica Rosielna i Start Rymanów z LKS Lubatówką.