Wyszukiwarka

Aktualności

Lider pokonany!

• autor: juniorzylks, 2016-10-24 13:09

W sobotnim meczu (22.10) na zakończenie rundy jesiennej nasza drużyna rozgrywała na własnym stadionie mecz z OKS Markiewicza Krosno.

więcej w rozwinięciu...

Juniorzy Starsi!

LKS Głowienka vs OKS Markiewicza Krosno 2:1 (2:0)

Tego dnia zapowiadał się mecz kolejki, w którym mierzyły się drużyny LKS'u i OKS'u. Mimo braku w kadrze, chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony i wygrać spotkanie. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzela Krystian Zajdel, który po rzucie rożnym wykonywanym przez Kucze, no i mam 1:0. Niecałe 10 minut później znów wykonuje rzut rożny Kucza i bramkę strzela Kacper Guzik, no i mam 2:0. I s takim wynikiem schodzimy z boiska. Na drugą odsłonę spotkania wychodzimy z takim samym nastawieniem  jak w pierwszej części, lecz już nam tak dobrze nie szło. Brak skuteczności nam na to nie pozwolił. W 50 minucie napastnik Markiewicza zostaje sfaulowany w polu karnym i sędzia pokazuję na 11 metr. Pewnie w bramce zachował się nasz bramkarz i uratował nas od straty bramki. W około 60 minucie błąd defensywy wykorzystuje zawodnik OKS'u i strzela bramkę jedyną w tym meczu dla drużyny gości. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. I na zakończenie rundy jesiennej wygrywamy mecz!

Skład: Pilat - Zima, Rudny, Winnicki, Płoucha - Urbański(70' Rechziegel), Kucza(Guzik D.), Półchłopek, Guzik K., Zajdel K - Liwosz(57' Samborowski-Zajdel 88' Zajdel J.)

Bramki: 1:0 - Zajdel K., 2:0 - Guzik K.