Wyszukiwarka

Aktualności

Wysoka wygrana z drużyną KS'u!

• autor: juniorzylks, 2016-09-10 22:29

Dnia 10 września udaliśmy się do Szczepańcowej by zagrać z drużyną KS'u! W tamtym sezonie to w każdym meczu nasze drużyny były górą!

więcej w rozwinięciu...

Juniorzy Starsi!

KS Szczepańcowa vs LKS Głowienka 0:11 (0:5)

Dziesiątego dnia września udaliśmy się na 3 mecz w sezonie 2016/17 do Szczepańcowej, by zmierzyć się z drużyną KS'u. Przed meczem powiedzieliśmy sobie, żeby NIE LEKCEWAŻYĆ PRZECIWNIKA i dzięki temu, wygraliśmy bardzo wysoko z drużyną KS'u. Przez cały mecz staraliśmy się grać piłką, po prostu grać swoje. Na pełnym spokoju kończymy pierwszą połowę ze stanem 0:5, choć mogłoby być więcej, lecz znowu brak skuteczności i szczęścia nam na to nie pozwala. W drugiej odsłonie, strzelamy jeszcze więcej bramek, bo aż sześć. W tym meczu Hat-trickiem popisał się Liwosz Damian a resztę bramek strzelali; 2x Guzik Kacper, Zajdel Krystian, Urbański Wojciech, Maksymilian Samborowski-Zajdel, Węgrzyn Michał, Kamil Kucza.

SkładPilat - Zima (60 Płoucha), Rudny, Winnicki, Półchłopek (60 Zajdel J.) - Urbański (60 Rechziegel), Kucza P. (46 Zajdel K.), Węgrzyn, Guzik K. - Guzik D. (46 Kucza K.), Liwosz (55 Samborowski-Zajdel)

Bramki: 3x Liwosz Damian, 2x Guzik Kacper, Guzik Dawid, Urbański Wojciech, Zajdel Krystian, Maksymilian Samborowski-Zajdel, Kucza Kamil, Węgrzyn Michał

Juniorzy Młodsi!

KS Szczepańcowa vs LKS Głowienka 0:5 (0:1)

Dnia 10.09 rozegraliśmy mecz 3. kolejki klasy "A" w Szczepańcowej z tamtejszym KS-em. Nasza drużyna była zdecydowanym faworytem i mimo osłabionego składu ten mecz trzeba było wygrać. W pierwszej połowie meczy jednak gospodarze stawiali opór i prowadziliśmy tylko 1:0. W drugiej części gry jednak przełamaliśmy defensywę Szczepańcowej i zdobyliśmy kolejne 4 bramki. Mecz zakończył się wynikiem 5-0 dla naszej drużyny, a bramki strzelali : Kamil Kucza 2, Dawid Guzik, Krystian Szydło, Szymon Guzik.

Skład: Nowak - Buczek, Arendarczyk, Wiszniewski (48 Kucza), Lajdanowicz - Zajdel (41 Guzik S.), Wilk, Szydło, Kopacz (48 Guzik D.) - Zygmunt (59 Furtek), Guzik E.

Bramki: 2x Kucza Kamil, Guzik Dawid, Guzik Szymon, Szydło Krystian