Wyszukiwarka

Aktualności

Pierwsza wygrana!

• autor: juniorzylks, 2016-04-24 19:30

Dnia 23.04 rozegrany był mecz 12. kolejki w klasie A juniorów. Na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę z Łęk Dukielskich. W rundzie jesiennej na ich własnym boisku ulegliśmy 2:3, bramki wtedy strzelali: Guzik M., Zajdel K. A wczoraj to my triumfowaliśmy bo wygraliśmy 3:2 po trafieniach dwóch Guzików Michała i Kacpra oraz jednym Pilata.

więcej w rozwinięciu...

W tym spotkaniu faworytem była drużyna gości, która zajmuje drugie miejsce w tabeli. Po przegranej w rundzie jesiennej czas był na rewanż i tego dokonaliśmy. W pierwszej połowie spotkania, chwilę po gwizdku sędziego drużyna gości prowadzi. Kilka minut później bramkę wyrównującą strzela Guzik Michał. I z wynikiem 1:1 skończy się połowa. W drugiej części spotkania około w 50 minucie po pięknej akcji Guzików od połowy boiska wychodzimy na prowadzenie, a zdobywcą bramki był Guzik Kacper. Dodam, że to była jego pierwsza bramka w drużynie juniorów. I wynik 2:1 wytrzymywał się przez dłuższy czas, aż w około 75 minucie goście po rzucie rożnym strzelamy trzecią bramkę, a strzela ją Pilat z główki. Od tego momentu drużyna gości stwarzała wiele sytuacji bramkowych, ale po dobrej grze naszej defensywy i naszego bramkarza nic nam nie strzelili, aż do około 85 minuty, gdzie z małego błędu bramkarza tracimy drugą bramkę i było 3:2. I z takim wynikiem sędzia kończy spotkanie.

Skład: Urbanek - Winnicki, Rudny, Pilat, Jastrzębski - Guzik K., Kucza(60' Zajdel J.), Płoucha, Urbański - Zajdel K.(46' Samborowski-Zajdel), Guzik M(60' Liwosz)

Bramki: 1:1 - Guzik Michał, 2:1 - Guzik Kacper, 3:1 - Pilat Kamil