Wyszukiwarka

Aktualności

Dobry mecz, lecz bez punktu.

• autor: juniorzylks, 2015-10-10 18:32

W 7 kolejce klasy "A" juniorów nasza drużyna rozgrywała to spotkanie na własnym boisku z spadkowiczem z II ligi Przełęcz Dukla. Od początku spotkania siedzieliśmy na Dukli, rezultatem tego była bramka strzelona po akcji, a strzelcem był Michał Węgrzyn i mamy 1:0! Parę minut później Dukla strzela bramkę lobując naszego bramkarza no i jest 1:1, chwilę później strzelają nam na 1:2 i pięć minut przed zakończeniem spotkania strzelają nam na 1:3 znów lobując naszego bramkarza. Wychodząc na drugą połowę wiedzieliśmy, że będzie ciężko wyrównać spotkanie, ale próbowaliśmy. Zaczęła się druga część spotkania, parę minut od rozpoczęcia gościa mają rzut karny za faul na napastniku a faulował Winnicki i strzelają bramkę z karnego, mamy 1:4. Kilka minut po stracie bramki strzelamy bramkę na 2:4 strzelcem był Michał Guzik, który lobuje bramkarza gości. Zostało dziesięć minut do końca spotkania i goście strzelają nam piątą bramkę. I z wynikiem 2:5 kończymy mecz.