Wyszukiwarka

Aktualności

Porażka w Łękach..

• autor: juniorzylks, 2015-09-12 16:18

W 3 kolejce nasza drużyna przegrała w Łękach Dukielskich 3:2. Na początku drużyną z Łęk stworzyła sobie 3 sytuacje, lecz obroniliśmy się przed tymi atakami. W około 15 minucie błąd bramkarza drużyny gospodarzy wykorzystuje Guzik i posyła prostopadłą piłkę do Zajdla a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem dość szczęśliwie ale zdobywa bramkę. Nasza drużyna od około 20 minuty przeważała nad zespołem gospodarzy. Mieliśmy wyższe posiadanie piłki, dobra gra obrońców.W około 30 minucie Zorza strzela nam bramkę kontaktową. Dużo szczęścia w tej akcje mieli zawodnicy gospodarzy. Tuż przed końcem pierwszej połowy sędzia daję prezent drużynie gospodarzy dyktując rzut karny którego nie było. Do połowy przegrywamy 2:1. Od razu po gwizdku sędziego nasza drużyna ruszyła do ataku. Długo nie musieliśmy czekać bo już 5 minut po rozpoczęciu do siatki po fantastycznym podaniu Urbańskiego trafia Guzik i mamy 2:2. Mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji jednak piłka nie chciała wpaść do siatki. Dodam jeszcze, że prawie wszystkie sytuacje, które próbowaliśmy stworzyć kończyły się przed 16 a nawet wcześniej ponieważ na boku był "sędzia" z Łęk, który nie miał pojęcia o sędziowaniu. W końcówce tracimy bramkę na 3:2. Mimo tego nasza drużyna miała jeszcze dwie dogodne sytuacje na strzelenie bramki ale nic z tego.

Zorza Łęki Dukielskie vs LKS GŁOWIENKA 3:2

Skład: Urbanek - Rudny, Kucza, Jastrzębski, Winnicki - Wiśniewski(75 Donica), Węgrzyn, Płoucha(85J. Zajdel) - Guzik, Liwosz(45 Urbański),K.Zajdel

Bramki: K.Zajdel, Guzik